POZNAJ NASZĄ KADRĘ TRENERSKĄ

Kadrę półkolonii stanowią wychowawcy i instruktorzy tańca z wieloletnim stażem i doświadczeniem pedagogicznym. Posiadający odpowiednie uprawnienia do zajmowanych funkcji.

BRIAN PONiATOWSKI
Tancerz i choreograf Broadway Dance Center! Zwycięzca VI edycji programy You Can Dance – Po prostu tańcz! Możemy śmiało nazwać Briana wizytówką polskiego tańca w Nowym Jorku!
ANITA SAWICKA
Artystyczne kierunki towarzyszyły jej od zawsze. Choć nie od zawsze tańczy, od małego trafiała do miejsc powiązanych ze sztuką. Liczne szkolenia i ciężka praca pozwoliły jej na zdobycie niezbędnych umiejętności, które wykorzystuje jako instruktor i choreograf. 
JAKUB PURSA
Tancerz i choreograf, mistrz i wice mistrz świata tańca jazzowego i modern, uczestnik programów „You Can Dance Po Prostu Tańcz”, „Got To Dance Tylko Taniec” oraz półfinalista “World of dance polska”. Dyrektor artystyczny i główny choreograf zespołów Universe.
JACEK WAZELIN
Tancerz, choreograf, pedagog. Ma na swoim koncie współpracę przy powstawaniu programu You Can Dance, jako choreograf 6 edycji w stylu Broadway jazz. Był odpowiedzialny za choreografię w programach telewizyjnych tj. Bitwa na Głosy, Mam Talent czy Szymon Majewski Show.
KATARZYNA PURSA
Tancerka i choreograf zespołów UNIVERSE. Finalistka “Got To Dance Tylko Taniec” i uczestniczka “You Can Dance Po Prostu Tańcz”. Tancerka trasy koncertowej Rock Loves Chopin ze Stołeczną Estradą
OLIWIA KUKUŁKA
Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku. Instruktorka tańca współczesnego i fitness. Zaprojektowała i opatentowała profesjonalny przyrząd do rozciągania i wzmacniania mięśni i ścięgien nóg Flexiline®. 
BARTŁOMIEJ KAMIŃSKI
Tancerz, choreograf. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata IDO. Tancerz Filharmonii Narodowej.
TAYLA BALIKCIOGLU
Tancerka, nauczycielka, praktykuje masaż tajski. Od 2017 roku tworzy i uczy Root Connection: techniki improwizacji opartą na tańcu brzucha, sztukach walki i rytuałach szamańskich. Ukończyła wydział sztuk performatywnych na Bilgi University w Stambule.
JACEK ZIENKIEWICZ
Aktor, organizator wydarzeń artystycznych, pedagog, instruktor zajęć aktorskich Warsztatowej Akademii Musicalowej.Znany zarówno z produkcji teatralnych (dramatycznych, a także wokalno-aktorskich) jaki i telewizyjnych i radiowych.
SANTIAGO BELLO
Tancerz, rezyser,choreograf. Stypendysta Międzynarodowego Centrum Choreograficznego na Teneryfie, członek Ballets de Tenerife. Uczył się od najlepszych mistrzów w Las Palmas de Gran Canaria i w Konserwatorium Tańca Maria de Avila w Madrycie.
JOANNA SIBILSKA
Absolwentka poznańskiej szkoły baletowej (1987) i Państwowego Konserwatorium im. N. Rimskiego – Korsakowa w Petersburgu na wydziale reżyserii baletu (1993, specjalizacje: historyk i krytyk baletowy oraz pedagog – korepetytor).
ANIKA KAMIŃSKA
Z wykształcenia archeolog ze specjalizacją archeologia podwodna, pasjonatka podróży i kultur tradycyjnych. Przede wszystkim jednak muzyk i tancerka tradycyjnego tańca z Afryki Zachodniej.