“Piękno to stosunek do siebie i otaczającego nas świata, to szanowanie swoich zalet i akceptowanie niedoskonałości. Piękno to radość i wewnętrzny spokój”

“Piękno to stosunek do siebie i otaczającego nas świata, to szanowanie swoich zalet i akceptowanie niedoskonałości. Piękno to radość i wewnętrzny spokój”

MAREK BRYCZYŃSKI

Stylista fryzur, charakteryzator i doradca wizerunkowy. Od przeszło 15 lat na warszawskim rynku artystycznym i komercyjnym. Na swoim koncie ma liczny udział przy sesjach zdjęciowych, teledyskach oraz filmach reklamowych. Wielokrotnie zapraszany przez Teatr Wielki i inne polskie teatry do współpracy przy tworzeniu charakteryzacji do takich spektakli jak „Hamlet”, „Alicja w Krainie Czarów” czy „Requiem”. Także na stałe z związany z polską kinematografią. Miał zaszczyt współpracować z takimi reżyserami jak Maciej Bochniak, Marek Koterski, Krzysztof Zanussi. Współtworzył wizerunek wielu postaci na dużym i małym ekranie do takich produkcji jak „Pitbull – Niebezpieczne Kobiety”, „Disco Polo” czy „To właśnie przyjaźń”. Przez kilka lat był wykładowcą w Międzynarodowym Studium Dziewulskich na wydziale charakteryzacji teatralno-filmowej. Licznie zapraszany na warsztaty i wykłady do szkół o podobnym profilu. Ambasador marki FOX. Na codzień z grupą wybranych przez siebie specjalistów od wizerunku, zdrowia i urody opiekuje się wyglądem osób biznesu, muzyki, kina i teatru.

PRZYJEMNOŚCI

Na ostatnim piętrze naszej kamienicy powstało studio „Przyjemności”. To strefa beauty, przestrzeń do charakteryzacji i szkoleń wizerunkowych, ale i miejsce spotkań o kawiarnianej atmosferze. Zdrowe przekąski, napoje i ekologiczne produkty kosmetyczne proponowane przez wykwalifikowanych specjalistów z zakresu zdrowia i urody. Naszymi gośćmi są kobiety kina, teatru, sceny muzycznej i biznesu. Odwiedzają miejsce korzystając z zabiegów kosmetycznych, stylizacji włosów, paznokci, rzęs lub szykując się na wyjścia medialne. To przestrzeń w której promujemy niekomercyjne marki i zapraszamy do współpracy ciekawych partnerów, którzy mogą zainteresować naszych stałych gości.