Piękna samodzielnie

Piękna samodzielnie

Data/Czas
Date(s) - 02/02/2019
10:00 - 17:00

Lokalizacja
Samo Centrum Wszechświata

Kategorie


PIĘKNA SAMODZIELNIE
„Poznaj siebie i dowiedz jak w prosty sposób podkreślać swoją urodę”

Zapraszamy na inspirujące warsztaty na których, dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów od wizerunku, zdobędziesz umiejętności które sprawią, że efektowny make up, fryzura i dobranie odpowiedniego stroju staną się dla Ciebie łatwe i przyjemne. Spotkamy się w kobiecym gronie, w studio „ Przyjemności” i zadbamy o Całą Ciebie. Nasz Zespół podzieli się z Tobą wiedzą i umiejętnościami, które na co dzień wykorzystuje w swojej pracy. Będziemy pracować w małych grupach, dzięki czemu każda z Was otrzyma indywidualne porady. Jeśli szukasz świeżości i inspiracji ten warsztat jest właśnie dla Ciebie! Czekamy na kobiety, które wspólnie z nami chcą spędzić czas, poznać siebie i nauczyć się jak podkreślać swoje piękno.

Termin: 2 luty 2019
Godziny spotkania 10:00 – 17:00
Trzy 2-godzinne warsztaty, przekąski, wino
Koszt: 490 zł – bilety do kupienia na: https://samocentrum.com/produkt/piekna-samodzielnie-2-luty/
info: przyjemnosci@samocentrum.com

Grupa 12 kobiet podzielona na 3 grupy tak żeby każdy z warsztatów miał intymny i personalny charakter.

WARSZTAT I – MAKE-UP

W trakcie szkolenia dowiecie się o kształtach twarzy, oka, brwi oraz o sposobie ich modelowania. Dobierzemy makijaż dzienny/ wieczorowy dla każdej z Pań. Będziemy także przeglądać Twoją kosmetyczkę i radzić “co jeszcze jest mi potrzebne”- więc koniecznie zabierz ją ze sobą opcjonalnie pędzle – jeżeli ich używasz . My zadbany o cały sprzęt do makijażu i demakijażu jak również pędzle i lusterka. Przewidywany czas szkolenia ok.2 h.

Specjalista: Dominika Renes
Makijażystka z 10 letnim doświadczeniem. Jest nauczycielką makijażu scenicznego i charakteryzacji w Państwowej Szkole Baletowej w Warszawie, prowadzi kursy i szkolenia dla wizażystek i osób prywatnych. W Studiu Rozwoju Kreatywnego współprowadzi warsztat dla kobiet Dusza i Uroda. Na stałe pracuje przy produkcjach TVN, POLSAT i TVP oraz przy sesjach zdjęciowych dla magazynów „Elle”, „Glamour”, „Hot moda” itp.

WARSZTAT II – WŁOSY

Na tym spotkaniu dowiesz się jak sprawnie wymodelować włosy, dodać objętości nie poświęcając temu 30 minut przed lustrem. Efektowny kucyk, koczek na dwie wsuwki a może ciekawy pomysł na krótkie włosy czyli proste sposoby na stylizację dzienną i kreatywne pomysły na wieczorne wyjścia. Pomożemy Ci dobrać produkt odpowiedni dla twoich włosów tak żeby ułatwić Ci domową stylizację.

Specjalista: Iwona Panawa
Stylista Fryzur z ponad 15 letnim doświadczeniem. MIłośniczka klasycznego stylu w wydaniu największych kreatorów mody. W stylizacji dąży do perfekcji dbając każdy detal. Na swoim koncie ma pracę przy wizerunku osób publicznych, sesjach zdjęciowych, pokazach mody, produkcjach reklamowych. Inspiracje czerpie również ze świata przyrody, malarstwa, fotografii.
„Fryzjerstwo i praca z ludźmi to moja pasja, jestem szczęściarą bo robię to co kocham.”

WARSZTAT III – STRÓJ

Na początek omówimy typy kobiecych sylwetek, poznamy mocne i słabe strony każdej z nich. Wykonamy indywidualną analizę Twojej sylwetki i zapoznasz się z zasadami doboru fasonów, które dedykowane są twojej figurze. Przynieś dwa ulubione komplety oraz ‚ciuch’ , którego nie potrafisz nosić lub brak Ci na niego pomysłu, znajdziemy na niego sposób.

Specjalista: Paulina Grzechnik
Doradca wizerunkowy, stylistka, menadżer z wieloletnim doświadczeniem. Z ogromnym entuzjazmem dzieli się wiedzą poprzez prowadzenie warsztatów i wykładów z zakresu szeroko pojętej mody dla klientów indywidualnych i biznesowych. Twórczyni autorskiego programu „Moda nie zna wieku”.
„Wspólnie ze mną moje Klientki i Klienci odkrywają swój własny styl, podkreślam ich wyjątkowość i charakter. W stylizacjach lubię łączyć klasykę z nowoczesnością, a ubrania są dla mnie jedynie formą wydobycia z człowieka wewnętrznego piękna. Moim działaniom przyświeca hasło „Moda przemija, a styl pozostaje”.

WAŻNE INFORMACJE:
– ilość miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność wpłat)
organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany daty warsztatu w przypadku nie zebrania się grupy.
– w sytuacji braku możliwości wzięcia udziału w warsztacie prosimy o informację przynajmniej 2 dni przed datą planowanego wydarzenia, w innym wypadku płatność nie podlega zwrotowi