KORPO DETOX

KORPO DETOX

Data/Czas
Date(s) - 12/01/2019
10:00 - 14:00

Lokalizacja
Samo Centrum Wszechświata

Kategorie


Jesteś mamą na pełen etat; studentką aktywnie uczestniczącą w organizacjach non-profit. Rozwijasz swój biznes, a może pracujesz w międzynarodowej korporacji?

Masz deadliny, meetingi, osiągasz targety. Niby wszystko gra, a jednak…

Podczas porannego latte dopada Cię poczucie niespełnienia i życiowej pustki? Chociaż tak bardzo szczęśliwa na zewnątrz, w środku czujesz bezsensi brakgłębszego celu wykonywanych zadań? Czujesz, że cząstka Ciebie zaginęła pośród wielu obowiązków?

Każda z nas– Kobiet – ma dni pełne szarości, zwątpienia i poczucia niespełnienia. Dlatego warto czasem zatrzymać się i odpowiedzieć sobie na pytania:

Czy to, co robię zawodowo daje mi szczęście?
Jakie są moje wartości?
Co chcę dać światu, by on odwdzięczył się z wzajemnością?

Zapraszamy Cię na wyjątkowy Projekt KorpoDetox, realizowany wyłącznie w Samym Centrum Wszechświata. Jesteśmy nową planetą w tej Galaktyce.

KorpoDetox to innowacyjny, specjalnie zaprojektowany proces rozwoju, podzielony na 4 moduły (spotkania). Każdy z nich to konkretne narzędzia do pracy nad sobą i swoim życiem. Za każdym razem to 4 godziny w elitarnym gronie Kobiet, pragnących realnych zmian w swoim życiu. Możesz dołączyć do grupy w dowolnym momencie.

🔵 DLA KOGO? 🔵

Dla Kobiet, które:

– chcą przyjrzeć się swojej obecnej sytuacji zawodowej (praca w korporacji, praca na umowę, własna działalność / freelancing / urlop macierzyński / poszukiwanie pracy, itd.),

– są gotowe wyznaczyć swój cel zawodowy w oparciu o Work-Life-Balance (wzmocnić swoją pozycję / zdobyć nowe kompetencje / zmienić pracę / założyć biznes / znaleźć wymarzone zajęcie, itp.),

– marzą o większym wpływie na zawodową sferę życia

– chcą komunikować się świadomie, by jeszcze lepiej realizować się w życiu prywatnym, jak też zawodowym

– pragną odnaleźć spełnienie i poczucie sensu, niezależnie od wybranej drogi zawodowej

Plan modułu 1 :

10.00 – 10.15 Powitanie, networking
10.15 – 11.15 Sens pracy a misja życiowa – warsztat
11.15 – 11.30 Przerwa, networking
11:30 – 13:00 Życie jako challenge – ćwiczenia coachingowe
13:15 – 14:00 Techniki relaksacyjne z wykorzystaniem rolki BLACKROLL POLSKA

📅 12.01.2019, godzina 10:00 do 14:00
📌 Samo Centrum Wszechświata, Chłodna 29
💰 79 zł/os – Promocyjna cena na pierwszy warsztat ‼️
✔️ moje.samocentrum.com / zapisy@samocentrum.com

Liczba miejsc: 25 osób

Wyrusz z nami w tę nieziemską podróż!

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Aleksandra Woźniak – magister zarządzania strategicznego, mistrzyni analitycznego myślenia. Po wieloletnim doświadczeniu pracy w korporacjach oraz rozpatrzeniu (prawie) wszystkich plusów i minusów, podjęła decyzję o rozwoju swojego start-up’u w branży ślubnej – Ślubu nie będzie.

Od wielu lat wspiera młode dziewczyny w rozwoju jako ich mentorka. Przedsiębiorczyni, członkini Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i fundacji STER jako trener. Poszukiwanie sensu, warsztaty ze świadomej komunikacji i zarządzania kryzysem to jej mocne strony.

Magdalena Rogacka – od wielu lat w rolach trenera, coacha, mentora i tutora (a w wielu projektach-we wszystkich naraz) ;). Prowadzi warsztaty oraz sesje coachingowe zwiększające efektywność biznesową i osobistą. W ramach Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich pisze pracę o kulturach organizacyjnych firm sprzyjających nabywaniu nowych kompetencji w miejscu pracy. CEO w BusinessIQ i EduCoach, w których technologia służy rozwojowi przedsiębiorstw i pracowników w erze digital.