HEELS RITUAL

HEELS RITUAL

Data/Czas
Date(s) - 11/01/2019 - 13/01/2019
19:00

Lokalizacja
Samo Centrum Wszechświata

Kategorie


Równowaga jest najważniejszym elementem poruszania się na obcasach, dlatego Ilona Bekier stworzyła dla Was idealne warsztaty HEELS RITUAL łączące taniec, obcasy i jogę.

Zapraszamy Was na kolejny rytuał Ilony już w styczniu! Intensywny trzydniowy warsztat Heels Intensive, wyjątkowa choreografia, joga i praktyka oddechowa – czyli coś dla ciała, umysłu i duszy 😊 HEELS RITUAL zabierze Cię w inspirującą podróż w głąb siebie, poprzez odkrywanie na nowo swojego bezgranicznego potencjału, wewnętrznej ekspresji i siły kobiecości. Te warsztaty to też wyjątkowe spotkanie w kobiecym gronie, na które przyjeżdżają tancerki z całej Polski.

Dla kogo?
Warsztat dla każdej kobiety z doświadczeniem tanecznym – poziom średnio zaawansowany oraz zaawansowany.

Taniec jest językiem międzynarodowym. Ilona jest nie tylko wszechstronną tancerką i doświadczoną choreografką, ale także podróżniczką. Jej choreografie są inspirowane różnymi kulturami wschodnio-zachodnimi, poparte ogromnym warsztatem zdobytym w szkołach tańca i jogi na całym świecie. Każda podróż to dla Ilony nauka i inspiracja do tworzenia nowego ruchu.

Chcesz się dalej rozwijać, przełamywać schematy i odnaleźć prawdziwą siebie? Poczuć na nowo wolność jaką daje taniec i spokój podczas praktyki jogi?☀️

Weź udział w wyjątkowych warsztatach HEELS RITUAL 👠

📅 11-13.01
⏰ Godziny:
11.01 l 19:00-22:00
12.01 l 16:00-19:00
13.01 l 16:00-19:00
💰CENA PROMOCYJNA DO KOŃCA ROKU 2018
3 dni – 250 pln
2 dni – 200 pln
1 dzień -125 pln
OD 01.01 OBOWIĄZUJĄ CENY PONIŻEJ:
3 dni – 300 pln
2 dni – 250 pln
1 dzień – 150 pln
📌Samo Centrum Wszechświata, Chłodna 29, Warszawa

📩Zapisy na moje.samocentrum.com / ruchove@samocentrum.com

——————————————————–
Ilona Bekier-Ekwa – znana z programu You Can Dance – Po prostu tańcz, Taniec z Gwiazdami, Voice Of Poland, z kampanii dla Adidas’a oraz z jej kobiecych warsztatów High Heels w Polsce i za granicą. Jej choreografie możecie oglądać w popularnych programach telewizyjnych, teledyskach i innych artystycznych projektach. Trenowała z choreografką Beyonce – Dana Foglia biorąc udział w projekcie Heels Intensive w Nowym Jorku. Ilona nieustannie szkoli swój warsztat, a także pracuje, podróżując po świecie, od Stanów Zjednoczonych po Pakistan!
Ilona od wielu lat praktykuje jogę, różne jej odmiany takie jak Hatha, Iyengar, Ashtanga, Vinyasa i Acro yoga. Obecnie jest w trakcie 3-letniego kursu nauczycielskiego metodą B.K.S Iyengara. Na co dzień możecie ją spotkać praktykującą w szkole Joga Centrum Adama Bielewicza. Poza tym bierze udział w wielu warsztatach, dużo podróżuje i czerpie od różnych nauczycieli na całym świecie.