Showroomy to wyjątkowe miejsca, w których w nowoczesny i prestiżowy sposób można zaprezentować najlepsze produkty. Z tego rozwiązania korzystają najlepsze marki na całym świecie. To swego rodzaju pomost między poszukującymi inspiracji i ubrań stylistami a renomowanymi producentami. Koncepcja showrooomów w ostatnich latach zyskuje w Polsce dość dużą popularność. Do showroomu nie może przyjść każdy, to miejsce dla wąskiej grupy odbiorców. Odwiedzają je fotografowie, styliści, kostiumografowie, przedstawiciele prasy, którzy oglądają odzież renomowanych marek, wybierają dodatki i ubrania niezbędne np. do sesji zdjęciowych.

Showroom w wyjątkowym miejscu

Tak prestiżowe miejsce musi mieć odpowiednią oprawę. Liczy się szyk i elegancja, ale z nutką luzu, a my to możemy zagwarantować! Mamy przestronne sale w przedwojennej kamienicy, która jest odrestaurowana i urządzona w nowoczesnym stylu. Zaowocowało to powstaniem unikatowego klimatu, który fenomenalnie wpasowuje się w nowoczesne trendy wnętrzarskie. Połączenie ducha historii z nowoczesnością można odczuć w każdym z naszych pomieszczeń.

Co zapewniamy?

Decydując się na zorganizowanie schowroomu u nas, można liczyć na doskonałe wyposażenie. Nasze sale są modułowe, przez co w tym samym czasie można prezentować kilka różnych kolekcji. Mamy fantastyczne zaplecze techniczne, w tym dobrze rozpracowane oświetlenie punktowe, które pomoże w atrakcyjniejszy sposób zaprezentować produkty. Posiadamy także wieszaki, z których nasi Klienci również mogą skorzystać.