Pokazy mody zazwyczaj wzbudzają wiele emocji i przyciągają wielu znanych gości. Żeby można było mówić o udanym pokazie, trzeba zaplanować go w najdrobniejszych szczegółach. Posiadając zaprojektowaną kolekcję ubrań, która z pewnością podbije serca uczestników, wybrane modelki i modeli, którzy profesjonalnie zaprezentują stroje, trzeba jeszcze znaleźć idealne, klimatyczne miejsce. Bardzo często goście pokazów to osoby od lat działające w branży, które nie łatwo zaskoczyć czymś nowym.

Nowa przestrzeń dla ważnego pokazu mody

Jesteśmy przekonani, że nikt, kto szuka prestiżowej lokalizacji z unikalnym klimatem, nie znajdzie lepszego miejsca niż Samo Centrum Wszechświata. Powierzchnie, jakie można u nas wynająć, są bardzo klimatyczne i eleganckie, a poszczególne sale można łączyć. Zapewni to komfort nawet przy większej liczbie gości. Ponadto mamy dobrze wyposażone garderoby, co wpłynie na wygodę samych organizatorów.  

Wybierz miejsce z duszą!

Warte uwagi jest to, że pokazy mody są prestiżowymi wydarzeniami branżowymi, więc wymagają wyjątkowej oprawy. Nasze sale do wynajęcia znajdują się w odrestaurowanej przedwojennej kamienicy. Industrialny styl, jaki w nich panuje, subtelnie łączy się z historią, co razem tworzy niepowtarzalną atmosferę, jakiej nie można doświadczyć nigdzie indziej. Całości dopełni klimatyczne oświetlenie. Pokaz mody ma za zadanie zaprezentować i wyróżnić projektantów i ich kolekcję, a jeśli będzie się odbywać w takim miejscu, jak nasze, efekt będzie jeszcze bardziej imponujący.