Nie będziemy cię przekonywać, że organizujemy najlepsze imprezy okolicznościowe w Warszawie.  Wystarczy, że zobaczysz naszą ofertę, sale, pomysły lub weźmiesz udział w którymś z organizowanych przez nas eventów. Skąd mamy pewność, że zrobi to na Tobie wrażenie? 

Dlaczego warto?

Nasze przestrzenie dają możliwość stworzenia różnego rodzaju wydarzeń. Z łatwością przekształcą się w miejsce, gdzie może odbyć się prestiżowa impreza beauty, pokaz mody, showroom i plan zdjęciowy.

Zaaranżujesz pomieszczenie pod kątem swojej imprezy. Szukasz czegoś dla kameralnego grona? Pomożemy stworzyć wystrój, który sprawi, że wydarzenie będzie niepowtarzalne.

Potrzebujesz miejsca, które będzie miało nowoczesny design? 

Potrafimy przygotować wyszukany event, przyjęcie weselne, urodziny i inne imprezy okolicznościowe.  Twoja impreza może być urozmaicona pokazami tanecznymi, muzyką na żywo, spektaklem teatralnym. Goście będą to wspominać przez długi czas.

Wysil wyobraźnię i zaplanuj niezapomniany event!

Naszym dużym atutem jest miejsce. Nasze sale znajdują się w odrestaurowanej kamienicy, która swoim designem perfekcyjnie komponuje się z popularnym w ostatnich latach stylem industrialnym. Dzięki nam imprezy okolicznościowe w Warszawie wkraczają na zupełnie nowy poziom! W zależności od potrzeb event można zorganizować w jednej sali albo je łączyć, aż powierzchnia łącza osiągnie 1000 m2. Wysokie sufity i przestronność pozwalają na dowolną aranżację, dlatego można u nas zrealizować dosłownie każdy pomysł.