Organizowanie urodzin dziecka, czy innej imprezy okolicznościowej w domu jest niezwykle uciążliwe. Pojawia się tutaj problem ograniczonej przestrzeni oraz  zorganizować odpowiednich atrakcji dla dzieci, które są najbardziej wymagającym klientem. Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca i chcesz, żeby wydarzenie było niezapomniane nie tylko dla dzieci ale także ich opiekunów, zapraszamy do Samo Centrum Wszechświata.

Pomoc w organizacji imprezy

Przede wszystkim mamy odpowiednie doświadczenie, jeśli chodzi o organizowane imprez dla dzieci w Warszawie. Nasi pracownicy będą do waszej dyspozycji na każdym etapie wydarzenia. Nie tylko zaopiekujemy się dziećmi w trakcie przebiegu imprezy,  pomożemy Wam w zaprojektowaniu całości.  Ułożeniu menu, wymyśleniu motywu przewodniego i przygotowaniu zaproszeń dla gości. Możecie liczyć na naszą pomoc w każdym aspekcie, a my zadbamy o to, aby zaproszeni goście bawili się doskonale.  

WYPOSAŻENIE I POWIERZCHNIA

Jeśli w waszym mieszkaniu brakuje odpowiedniej przestrzeni do zorganizowania imprezy w naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór sal. Wszystkie pomieszczenia możemy zaaranżować wedle wskazówek lub sami zaproponujemy aranżację.

Do dyspozycji gości jest też kawiarnia, która może funkcjonować jako przestrzeń dla rodziców i opiekunów, a sala industrial funkcjonująca jako jej przesłużenie może stać się salą zabaw. Dzięki temu opiekunowie zyskują możliwość bezpośredniego nadzorowania przebiegu całej zabawy, przy kawie w miłej atmosferze.

Naszym największym atutem jest lokalizacja. Samo Centrum Wszechświata znajduje  się w samym centrum Warszawy, przy ulicy Chłodnej 29. Dojazd do nas jest możliwy samochodem (posiadamy własny parking) jak też środkami komunikacji publicznej. 

Nie musicie się też przejmować wyposażeniem niezbędnym do organizacji imprezy. Na miejscu zamontujemy zaaranżowane oświetlenie i zapewnimy odpowiednie nagłośnienie. Nasi technicy zajmą się wszystkim, a nasi pracownicy zgodnie z życzeniami zadbają o przebieg wydarzenia.