logo
jedyna taka przestrzeń - tysiące możliwości

Wynajem przestrzeni oraz sal na imprezy okolicznościowe i urodziny w Warszawie

Oferujemy wynajem przestronnych wnętrz w historycznej, odrestaurowanej kamienicy, które dzięki nam idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju eventy takie jak: wykłady, pokazy, szkolenia, a także spotkania integracyjne i wiele innych. Tchnęliśmy na nowo życie w stare mury, które teraz dają nam nieskończone możliwości aranżacji przestrzeni. Industrialne nowoczesne przestrzenie to świetny pomysł na wynajem sal na imprezy, zarówno rodzinne, jak i biznesowe. Dodatkowo oferujemy Państwu kompleksową pomoc na wszystkich etapach organizacji – od stworzenia koncepcji wydarzenia, przez dobór obsługi, ustalenie atrakcji i menu, aż po zadbanie o właściwą realizację każdego eventu. W ten sposób zyskasz nie tylko salę do wynajęcia na imprezy, ale również wydarzenie z ciekawą oprawą artystyczną.

pierwsza taka przestrzeń eventowa!
oferta

Samo Centrum Wszechświata powstało, by zaspokajać potrzeby na aranżacje ciekawych wydarzeń, a także potrzeby artystyczne naszych gości. Zawsze dostosowujemy się do wymagań, jakie stawiają nam nasi klienci, by jak najlepiej odzwierciedlić ich wizję. Dzięki nam urzeczywistnisz plany swojego idealnego eventu. Jesteśmy jedyną przestrzenią w Warszawie, która zapewnia takie możliwości. Bez względu na to czy interesuje Cię wynajem sali na imprezę, czy na konferencję, z pewnością znajdziemy odpowiednią powierzchnię dla Ciebie i pomożemy ją przygotować. Nasza infrastruktura pozwoli Ci na pełną dowolność w łączeniu sal, co sprawi, że idealnie dopasujesz naszą przestrzeń do swoich potrzeb, niezależnie od tego, czy będzie potrzebna sala na 18 urodziny, czy na imprezy okolicznościowe.

Sale nie tylko na imprezy

Jeśli potrzebujesz mniejszej przestrzeni, jedna sala do wynajęcia w zupełności wystarczy. Jeśli jednak więcej — masz do dyspozycji aż 1000 m² powierzchni. Daje to niemal nieograniczone możliwości. Wszystko to oddajemy do dyspozycji naszym Klientom. Oferujemy nie tylko wynajem sali na imprezy okolicznościowe, ale także na wynajem przestrzeni, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób: może to być nietypowa sesja fotograficzna, spektakl teatralny lub recital. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem w aranżacji jest wyobraźnia.

 

zoragnizuj swój event nasze realizacje
napis przestrzeń

USTAWIENIE:

Bankietowe - 40 osób

Koktajlowe - 60 osób

UDOGODNIENIA:

W pełni wyposażona kawiarnia

Nagłośnienie oraz oświetlenie

Profesjonalna kadra baristów

USTAWIENIE:

Bankietowe - 30 osób

Koktajlowe - 40 osób

USTAWIENIE:
Koktajlowe - 60 osób

UDOGODNIENIA:
Nagłośnienie oraz oświetlenie
Wyposażenie do Pole Dance

USTAWIENIE:

Konferencyjne - 80 osób

Bankietowe - 45 osób

Koktajlowe - 65 osób

UDOGODNIENIA:

Wyposażenie konferencyjne

Nagłośnienie oraz oświetlenie

USTAWIENIE:

Konferencyjne - 120 osób
Bankietowe - 60 osób
Koktajlowe - 80 osób

UDOGODNIENIA:
Wyposażenie konferencyjne
Oświetlenie i nagłośnienie
Kominek

USTAWIENIE:

Konferencyjne - 40 osób

UDOGODNIENIA:

Wyposażenie konferencyjne

Oświetlenie i nagłośnienie

UDOGODNIENIA:

3 gabinety

Stoły do masażu

Stanowisko manicure i pedicure

UDOGODNIENIA:

Open Space

3 stanowiska fryzjerskie

Stanowisko barberskie

Strefa koloryzacji

Stanowisko make up'owe

Stanowisko manicure

SZATNIE /GRADEROBY SZATNIE /GRADEROBY ŁAZIENKA ŁAZIENKA / SZATNIA /GARDEROBA BIURO Z ŁAZIENKĄ
mówią o nas
zaufali nam