POGADAJMY W REALU – MAMOVY BRUNCH / KASIA HARMONY

W czasach Fb, Insta, Snapa i innych komunikatorów coraz rzadziej widujemy się na żywo.
Obserwujemy życie innych w telefonie i na ekranie komputera.
A gdyby tak spotkać się w realu, napić pysznej kawy, spędzić wspólnie czas w pięknym miejscu a przy tym porozmawiać, poznać inne mamy i czerpać inspiracje ze wzajemnych doświadczeń?

To dzięki rozmowom i kontaktowi face to face tworzą się najpiękniejsze relacje i przyjaźnie.

Przyjdź na wyjątkowy MAMOVY BRUNCH w Samo Centrum Wszechświata

Cykliczne spotkania w naszej kawiarni Chillove by SCW za każdym razem z inną ciekawą kobietą, matką, biznesswoman są pretekstem do pogaduszek, które każda z nas uwielbia.

Luźna atmosfera bez narzuconego tematu za to z maluszkami, koleżankami i pysznym zdrowym jedzeniem.

#pogadajmywrealu
#mamovybrunch
#mamovemiejsce

Gość specjalny Kasia Harmony

A tak Kasia mówi o sobie:
Jestem ex korpo – kobietą, która zamieniła karierę zawodową na podróże do Indii, z których przywiozłam nie tylko masę wspaniałych doświadczeń życiowych ale również moją pierwszą, wyczekiwaną córkę. Jestem wielką rozkminą i wszystko staram się rozkładać na czynniki pierwsze i analizować, czym doprowadzam do szału mojego męża. Uwielbiam dobrą kawę i świadomy konsumpcjonizm, który był punktem zwrotnym na mojej drodze do minimalizmu. Staram się cieszyć prostymi rzeczami i przekazywać taki styl życia moim córkom oraz ludziom, którzy mnie obserwują na Instagramie. Razem z mężem prowadzimy bloga i kanał na YouTube Harmony Life & Style. Czasem tańczymy i robimy głupie rzeczy. Dużo się śmiejemy i zarażamy tym innych.
————————-
Wstęp jest bezpłatny
Obowiązują zapisy na mamove@samocentrum.com