HOT MAMA CHALLENGE – POWRÓT DO FORMY PO CIĄŻY

Niedawno urodziłaś dziecko?
Jesteś co najmniej 6 tygodni po porodzie?
Chciałabyś wrócić do formy sprzed ciąży?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy coś zupełnie wyjątkowego – autorski projekt SCW – HOT MAMA CHALLENGE

Pod okiem naszych najlepszych trenerek, zmienisz swoje ciało i nabierzesz odwagi do zdobywania sylwetki marzeń

Wiemy, że będąc młodą mamą, czasem ciężko jest wygospodarować czas tylko dla siebie, dlatego u nas możesz uczestniczyć w zajęciach razem ze swoim maluszkiem! Wspólny trening z pewnością będzie okazją do pogłębienia wyjątkowej więzi, która Was łączy a jednocześnie możesz zadbać o swoją formę.

Hot Mama Challenge trwa 5 tygodni. Pierwszy tydzień to przygotowanie do treningów. Trzy spotkania ze specjalistami (dietetyczka, fizjoterapeutka ginekologiczna, bra fitterka) jakie dla Ciebie przygotowaliśmy rozwieją wiele problematycznych kwestii i dadzą poczucie pełni gotowości do podjęcia wyzwania.

Przed podjęciem wyzwania przejdziesz konsultacje z naszymi trenerkami, zmierzymy Cię, zważymy i zrobimy analizę składu ciała. Zrobimy test na rozstęp mięśnia prostego brzucha i powiemy, jak bezpiecznie podejść do treningu.
Otrzymasz specjalistyczną poradę dietetyczki mam, która podpowie jak ułożyć dietę przy karmieniu piersią i treningach tak by uzyskać najlepsze efekty.

W kolejnych tygodniach obędziesz uczestniczyć w trzech zróżnicowanych treningach w naszym SCW, które pozwolą Ci poprawić kondycję, wzmocnić ciało i zadbać o mięśnie głębokie dna miednicy- tak ważne po urodzeniu maleństwa. Nie musisz uczestniczyć we wszystkich zajęciach, możesz wybrać te, które Ci odpowiadają…ale z pewnością przy trzech efekty będą najlepsze. Prócz tego przygotowaliśmy szczegółowy program ćwiczeń do wykonywania w domu!

Przez cały czas trwania programu jesteś pod naszą opieką i każdej chwili możesz otrzymać profesjonalną poradę trenerską, dietetyczną lub fizjoterapeutyczną.

Po zakończeniu wyzwania, sprawdzimy Twoje wyniki- a dla mamy, która zrobi największy postęp…poza satysfakcją i super formą – mamy mega niespodzianki!

——————
Program HMC!

Poniedziałek 13.11 godz. 11.00-12.30

Spotkanie wprowadzające :

– pomiary
– spotkanie z dietetyczką i trenerkami
– przedstawienie programu

Środa 15.11 godz 11.00-12.00
– spotkanie z fizjoterapeutką ginekologiczną dotyczące pracy mięśni dna miednicy

Piątek 17.11 godz 11.00-12.00

– konsultacje z bra fitterką Nike

Od 11.09 zaczynamy regularne treningi

🗓Grafik zajęć:
✔ Poniedziałek 11.00 Power Mama z Eweliną Krawczyk
Porządny wycisk w towarzystwie malucha. Ewelina nie zostawi na Tobie suchej nitki i pokaże tricki, dzięki którym wysmuklisz sylwetkę.

✔ Środa 11.00 Active Core z Mileną Kozłowską
Trening mięśni głębokich dna miednicy wg programu Pelvic Flor Safe, dzięki któremu zadbasz o najważniejsze mięśnie po ciąży.

✔Piątek 11.00 Gym Mama z Mileną Kozłowską
Fitnessowy trening z maluszkiem. Wzmocnisz mięśnie, nauczysz się jak bezpiecznie ćwiczyć z dzieckiem i znacząco poprawisz kondycję.

Na wszystkie treningi możesz przyjść z maleństwem.

W cenie 320 zł otrzymujesz od nas aż 11 zajęć w 4 tygodnie (regularna cena 11 zajęć to 385 zł!), pierwszy tydzień to przygotowanie do wyzwania, w którym pokierujemy Cię jak bezpiecznie rozpocząć trenowanie, a ponadto:

✅ bezpłatną analizę składu ciała przed i po wyzwaniu
✅ porady dietetyczne, fizjoterapeutyczne i bra fitterskie
✅ wsparcie, motywację i nieocenioną pomoc naszych trenerek
✅ nagrody dla każdej uczestniczki

…i wiele więcej, o czym dowiedzie się już wkrótce!

Dodatkowo dla chętnych, nasza dietetyczka przygotuje spersonalizowany plan żywieniowy, dzięki któremu Twoje wyniki będą zoptymalizowane i osiągniesz spektakularne efekty!

To już trzecia edycja naszego wyzwania! Uczestniczki poprzednich wydarzeń mogą pochwalić się spektakularnymi efektami i świetnym samopoczuciem.

Podejmij wyzwanie i dołącz do Hot Mama Challenge❗️
————————–————————–————
📆 13.11.2017 (poniedziałek) godz. 11.00
💰 320 zł
🖊 zapisy mamove@samocentrum.com
📌 Samo Centrum Wszechświata ul. Chłodna 29