Wspólnie dbamy o ciało i umysł, każdego dnia tworząc nową, lepszą wersję siebie. Ty obierasz swój cel, a my pomagamy Ci go zrealizować. 

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy autorski program treningów, które pozwolą na rozwinięcie Twoich pasji i zadbanie o formę i piękną sylwetkę. Nasi doświadczeni trenerzy naładują Cię olbrzymią dawką pozytywnej energii i wprowadzą w świetne samopoczucie.

grafik zajęć

Opis zajęć

DELICIOUS DANCE

PROWADZI – ANNA KURNICKA

Marzysz o tańczeniu kobiecych i zmysłowych choreografii? Delicious Dance to zajęcia właśnie dla Ciebie! Głównym celem jest nabranie pewności siebie, gibkości oraz nauka zmysłowych i kocich ruchów. Delicious Dance jest połączeniem kilku form tańca, co pozwala na naukę ciekawej, różnorodnej choreografii. Na tych zajęciach Anna pokaże Wam jak poruszać się z wdziękiem i zmysłowością, tak aby nie można było od Was oderwać wzroku.

BASIC LADIES

PROWADZI – KLAUDIA WALASZ

Zajęcia taneczne dla kobiet, które nie miały nigdy styczności z tańcem, i które bały się zrobić ten pierwszy krok i zapisać się na zajęcia. Podczas tych zajęć nauczycie się podstawowych kroków, ruchów i poczujecie się pewnie w tańcu. 

BRASIL BEATS

PROWADZI – JAILSON DE OLIVEIRA

Energetyczne zajęcia taneczne prowadzone głównie w stylu brazylijskim z domieszką salsy, merengue, bachaty. Celem jest przede wszystkim dobra zabawa, uśmiech i oderwanie od codzienności, ale również spalanie jak największej liczby kalorii angażując do pracy całe ciało. W Brazylii tańczą wszyscy, wszędzie i wszystko. Taki właśnie jest zamysł. Przenieść brazylijską radość i pozytywną energię na salę taneczną.

HULA HOOP BASIC

PROWADZI – EMILIA PIEŚKIEWICZ

Hula hoop to przede wszystkim wspaniała zabawa łącząca taniec oraz technikę, czyli triki. Poprzez naukę kręcenia na ciele odkryjecie mięśnie, o których istnieniu nie miałyście wcześniej pojęcia! Trening dzieli się na trzy części:
1. pracą z obiektem – wypracujemy intuicyjne ruchy, aby swobodnie poruszać się z kołem, bez konieczności używania trików

2. nauka konkretnych trików – a jest ich niezliczona ilość

3. taniec – kombinacje ruchów, tworzenie układu

Hulanie prócz pożądanego przez wszystkich spalania kalorii (200-400 kalorii podczas godzinnego treningu) ma także wpływ terapeutyczny- kręcenie wycisza, pomaga w utrzymaniu lepszej koncentracji, angażuje do pracy zarówno prawą jak i lewą część mózgu rozluźnia mięśnie.

Profesjonalne hula w różnych rozmiarach będą na Was czekać – nie musicie posiadać własnych! Na pierwszych zajęciach dowiecie się, jak prawidłowo dobrać hula.

HULA HOOP MEDIUM

PROWADZI – EMILIA PIEŚKIEWICZ

Zajęcia dla osób ćwiczących taniec z hula minimum rok.
 
Poniżej filmik poglądowy, co należy umieć, aby zapisać się na tę grupę

Cennik

abonament
POLE BASIC

TANIEC

8 wejść - 220 zł
4 wejścia - 140 zł
1 wejście - 40 zł

W SPRAWIE ZAKUPU KARNETU OPEN PROSIMY O KONTAKT NA RUCHOVE@SAMOCENTRUM.COM