Czy wiesz, że podstawą treningu jest właściwa forma i intensywność ćwiczeń?

Nike+ Training Club to kombinacja trzech typów zajęć grupowych, których połączenie stanowi gwarancję efektywnego planu treningowego. Trenuj mądrzej i wydajniej, niż do tej pory z trenerami Nike+ Training Club!

Nike+ Training Club ENDURANCE

Trening mający na celu poprawę kondycji i wytrzymałości. Doprowadź tętno do maksimum i trenuj dalej, by poprawić swoją wydolność i wytrzymałość pracy na wyższych obrotach. Nike+ Training Club Endurance to zajęcia o wysokim poziomie intensywności zbudowane w oparciu o inspirowane sportem zestawy ćwiczeń.

Nike+ Training Club STRENGTH

Pracuj nad siłą i buduj swoje mięśnie. Nike+ Training Club Strength to trening o średnim poziomie intensywności, mający na celu wysmuklenie całego ciała i wzmocnienie mięśni.  Bazuje na pracy ze średnim i dużym obciążeniem i ćwiczeniach tempowych, zwykle w formie treningu obwodowego.

Nike+ Training Club MOBILITY

Trening stworzony, by pomóc Ci ćwiczyć lepiej i szybciej się regenerować. To zajęcia o niższym poziomie intensywności bazujące na rozciąganiu i budowaniu stabilności. Przygotuj się na rollowanie i stretching – wszystko po to, by poprawić Twoją sprawność i zwiększyć zakres ruchów.

Nike+ Training Club YOGA

NTC Yoga to zestaw nowych, stworzonych przez Nike Master Trainers treningów, odpowiadających na potrzeby każdego sportowca. Odkryj, jak przez jogę nie tylko oczyścić swój umysł, ale także budować sprawność swojego ciała.

ruchove@samocentrum.com

Cennik

abonament
POLE FIT

NTC

16 wejść - 290 zł
12 wejść - 265 zł
8 wejść - 220 zł
4 wejścia - 140 zł
1 wejście - 40 zł