MAMOVE MIEJSCE TO JEDYNA TAKA STREFA DLA KOBIET W CIĄŻY I MŁODYCH MAM I ICH POCIECH.

Wspólnie tworzymy społeczność kobiet, które świadomie troszczą się o siebie i swoją rodzinę, razem dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie.

Wiemy jak ważny i niepowtarzalny to czas, dlatego postanowiliśmy wspólnie zrobić coś wyjątkowego.

Mamove Miejsce powstało z myślą o nas – młodych rodzicach i naszych maluchach.

MAMOVE MIEJSCE W SCW

Autorskie treningi pozwalające na cieszenie się świetną formą zarówno w ciąży jak i po niej. Zajęcia dla maluszków wspomagające rozwój i stymulujące integrację sensoryczną.

Cykliczne spotkania, warsztaty i debaty z najlepszymi specjalistami z branży „mamowej”, dzięki, którym dowiesz się jak właściwie dbać o swoje zdrowie i zdrowie Twojej pociechy. Otrzymasz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania i będziesz mogła podzielić się swoimi doświadczeniami i opiniami z innymi mamami.

W kawiarni Chillove by SCW spędzisz miło czas, napijesz się pysznej kawy i zjesz zdrowe przekąski.

Jeśli zapragniesz zmienić swój wizerunek i skorzystać ze strefy Urodove by SCW „Przyjemności” lub bogatej oferty treningów oferowanych przez Ruchove by SCW (pole dance, fitness, taniec) my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem w strefie Kids Zone. Przemiła opiekunka i animatorka zorganizuje czas maluchowi gdy Ty zatroszczysz się o siebie! Brzmi dobrze prawda?

Wiele kobiecych osobowości,

różne pasje i poglądy.

Jedno WSPÓLNE miejsce.

MAMOVE MIEJSCE w Samo Centrum Wszechświata

Więcej szczegółów i nadchodzące wydarzenia znajdziesz na fanpage Mamove & Dzieciove by SCW.

 

grafik zajęć

Opis zajęć

GYMMAMA W CIĄŻY (zajęcia dla kobiet w ciąży)

PROWADZI – MILENA KOZŁOWSKA

 • zajęcia dla kobiet w ciąży
 • gimnastyka z elementami pilatesu
 • bezpieczne ćwiczenia dzięki którym ustępują bóle kręgosłupa i przykurcze mięśni

To zajęcia dla kobiet, które nie chcą zaprzestać aktywności sportowej w okresie w ciąży. Dzięki treningowi przygotujesz się do porodu, poprawisz funkcjonowanie układu krążenia
i oddechowego. Gimnastyka dla ciężarnych z elementami Pilates jest zalecana dla przyszłych Mam, ponieważ dzięki niej poprawia się postawa ciała, ustępują bóle kręgosłupa
i przykurcze mięśni. System ćwiczeń Pilates jest bardzo zindywidualizowany- każdy uczestnik zajęć dobiera właściwe dla siebie ćwiczenia jak i stopień ich trudności.

Ćwiczenia fizyczne podczas ciąży zapobiegają otyłości,
a ponadto wywierają pozytywny wpływ na psychikę matki, płód oraz stan noworodka.

POWER MAMA (zajęcia dla mam z dziećmi)

PROWADZI – EWELINA KRAWCZYK

 • fitness dla kobiet z dziećmi od 3 m-ca życia
 • bezpieczny powrót do formy po porodzie
 • ćwiczenia wzmacniające i poprawiające kondycję

  Wspólne zajęcia umożliwiają pogłębienie więzi między matką a dzieckiem. Pozwalają na szybszy powrót do formy po ciąży, bez konieczności rozstawania się z maleństwem. Ćwiczenia są połączeniem relaksu i zabawy, powodują znaczącą poprawę kondycji fizycznej i samopoczucia. Zajęcia łączą elementy zajęć TBT, FB, ABT i stretching. Ćwiczenia odbywają się
  w bezpiecznym dla maluszków tempie i przy odpowiednio dobranej muzyce.
GYMMAMA (zajęcia dla mam z dziećmi)

PROWADZI – MILENA KOZŁOWSKA

 • WF dla Mam z pociechami
 • nauka prawidłowego noszenia dziecka
 • odciążenie kręgosłupa

Zajęcia skierowane do mam po zakończonym połogu (6 tygodni po porodzie naturalnym, a 12 tygodni po cesarskim cięciu – zawsze za zgodą lekarza), podczas których możesz zadbać o formę w obecności swojej pociechy w wieku niemowlęcym. Ćwiczenia dla Mam chcących wrócić do sylwetki sprzed ciąży, zawierające zestawy ćwiczeń, dzięki którym uelastycznisz i wzmocnisz mięśnie brzucha, ramion
i plecy oraz zgubisz zbędne kilogramy. Podczas gimnastyki dla Mam dowiesz się jak prawidłowo podnosić i nosić swoje dziecko aby uniknąć obciążania kręgosłupa. Oprócz poprawy sylwetki i sprawności fizycznej będziesz miała okazję do zawarcia znajomości z nowymi koleżankami-Mamami, a Twoja pociecha, będzie mogła nawiązać kontakt z innymi dziećmi.

SLINGA BABY (zajęcia dla mam z dziećmi)

PROWADZI – KAROLINA ŚWIETLAGA

 • zajęcia dla mam z dzieckiem w chuście
 • taneczne klimaty jazzowe, salsowe, zoukowe
 • nauka chustowania
 • relaks dla dziecka i trening dolnych partii ciała dla mamy, wzmocnienie mięśni brzucha i kręgosłupa

  Zajęcia dla aktywnych mam, które chcą w tanecznym klimacie rozpocząć powrót do formy. Jeśli nie nosisz dziecka w chuście to dodatkowa szansa na naukę i kurs wiązania. Zajęcia charakteryzują się spokojnym kołyszącym maluchy do snu klimatem, chilloutową muzyką a choreografie dopasowane są do bezpiecznego chustowania. Na zajęciach tańczymy
  w  klimatach jazzowych, salsowych i zoukowych, które zapewniają relaks i przyjemność maluchom a mamom intensywną pracę dolnej partii ciała oraz wzmocnienie mięśni brzucha i kręgosłupa. Jest to również świetna okazja na spotkanie maluchów i wymianę doświadczeń świeżo upieczonych mam.
LALA BABY (zajęcia dla dzieci)

PROWADZI – MUSIC BABY ART

 • zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 0-3 lat w towarzystwie rodzica
 • zabawa głosem i instrumentami muzycznymi
 • wspieranie rozwoju poprzez wspólne muzykowanie

Zajęcia prowadzone w oparciu o teorię uczenia się muzyki prof. E. Gordona, polegające na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich nadrzędnym celem jest rozwój zdolności muzycznych
i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka.

Podczas zajęć dzieci uczą się rozumienia i tworzenia muzyki,
a dzięki improwizacji rozwijają swoją kreatywność. Dziecko uczy się także harmonijnego i rytmicznego poruszania się, które jest podstawą rozumienia i wyczucia rytmu.

Zajęcia rozwijają wrażliwość słuchową dziecka, kształtują jego głos, doskonaloną umiejętności śpiewania, a przy okazji uczą podejmowania różnych działań, współdziałania z innymi, naśladowania i wywoływania reakcji ruchowych.Dzięki kontaktowi z muzyką od pierwszych miesięcy życia dziecko rozwija się pełniej, szybciej reaguje na bodźce zewnętrzne
i ma lepszy kontakt ze światem.

FLUO LALA BABY

PROWADZI – MUSIC BABY ART

 • zajęcia umuzykalniające dla dzieci z efektami specjalnymi
 • Ciemna sala z efektem fluo

  Wszystko już było! Wszędzie te same zajęcia! Zero nowości! A tu się pojawia Fluo Lala Baby i świat staje się piękniejszy!!!

  Zajęcia dla niemowlaków i nieco starszych dzieci z muzykowania metodą Gordona ale w zupełnie nowej odsłonie! A raczej ‚zasłonie’ bo będzie dość ciemno.

  Ciekawe? Nawet bardzo!

  Przenosimy się w głębię naszej czarnej sali z lustrami po sam sufit, włączamy światła fluorestencyjne i muzykujemy z wykorzystaniem przedmiotów dających poświatę, do tego magiczne malunki na ścianach i mamy gotową stymulację wszystkich zmysłów. Dzieci uczą się języka muzyki i rytmu tak jak uczą się mowy, wspólnie hasamy, wybijamy rytmy, nucimy, mruczymy.

  Zajęcia są otwarte dla dzieci od 1 miesiąca życia do 4 lat, będą nie lada frajdą dla każdego brzdąca.

MAŁY GENIUSZ
 • Zajęcia prowadzone w dwóch grupach wiekowych 10ms-15ms /  16ms-24ms
 • Zabawy z różnych obszarów matematyki
 • Metoda wspierania wczesnego rozwoju małego dziecka

Zajęcia prowadzone są w oparciu o metody wczesnego wspierania rozwoju małego dziecka tj. dziecięca matematyka wg. Gruszczyk-Kolczyńskiej, zabawy z chustą animacyjną, „Follow the Lider”, elementy pedagogiki M. Montessori, „ Nursery Rhymes”, zabawy paluszkowe i wierszyki – masażyki oraz zabawy w basenie sensorycznym.

Podczas zajęć dzieci nabywają podstawową wiedzę z zakresu matematyki poprzez zabawę, która obejmuje wiele obszarów. Oprócz nauki porównywania, klasyfikacji, sortowania przedmiotów pod względem wielkości, ciężkości, koloru, kształtu, orientacji w przestrzeni- pod, nad, obok, dzieci mogą budować pierwsze relacje z instruktorem, osobą dorosłą, inną niż domownik. Zajęcia „Mały geniusz” to także gratka dla zmysłów, usprawnianie motoryki maleństwa i poczucia rytmu, a także doskonalenie koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Cennik

abonament
FANCY MOMMY

MAMOVE KARNETY

8 wejść - 220zł
4 wejścia - 140zł
1 wejście - 40zł