Pogadajmy w realu – Mamovy Brunch | Ola Żelazo

Pogadajmy w realu - Mamovy Brunch | Ola Żelazo

Data/Czas
Date(s) - 13/03/2018
10:00 - 13:00

Lokalizacja
Samo Centrum Wszechświata

Kategorie


W czasach Fb, Insta, Snapa i innych komunikatorów coraz rzadziej widujemy się na żywo

Obserwujemy życie innych w telefonie i na ekranie komputera.
A gdyby tak spotkać się w realu, napić pysznej kawy, spędzić wspólnie czas w pięknym miejscu a przy tym porozmawiać, poznać inne mamy i czerpać inspiracje ze wzajemnych doświadczeń?

To dzięki rozmowom i kontaktowi face to face tworzą się najpiękniejsze relacje i przyjaźnie. Przyjdź na wyjątkowy brunch w Samo Centrum Wszechświata!
Cykliczne spotkania w naszej kawiarni za każdym razem z inną ciekawą kobietą, matką, biznesswoman są pretekstem do pogaduszek, które każda z nas uwielbia.

Luźna atmosfera sprzyja rozmowom na nasze mamove tematy. Możecie przyjść z maluszkami i cieszyć się wspólnym czasem przy pysznym zdrowym jedzeniu, aromatycznej kawie i w pięknych wnętrzach SCW.

#pogadajmywrealu
#mamovybrunch

WSTĘP WOLNY
Zapisy zbieramy na mamove@samocentrum.com

Gość specjalny TRENERKA INFO – OLA ŻELAZO FITBLOOGERKA I YOUTUBERKA.

KILKA SŁÓW OD OLI 🙂
Nazywam się Aleksandra Żelazo. Jestem mamą Krzysia i Olka, żoną i panią domu, blogerką i youtuberką. Poza tym jestem pasjonatką aktywności fizycznej, instruktorką fitnessu, kulturystyki oraz pilatesu. Po wielu latach treningów fitnessowych i biegowych zatrzymałam się i znalazłam dla siebie idealne miejsce do dalszego rozwoju – jest to joga. Regularna praktyka pozwala mi łapać równowagę między ciałem i umysłem, wyciszyć się i tak prowadzić treningi, żeby działały prozdrowotnie i dodawały jak najwięcej energii.