Pogadajmy w realu – Mamovy Brunch | Daria Sumińska

Pogadajmy w realu - Mamovy Brunch | Daria Sumińska

Data/Czas
Date(s) - 22/03/2018
10:00 - 13:00

Lokalizacja
Samo Centrum Wszechświata

Kategorie


W czasach Fb, Insta, Snapa i innych komunikatorów coraz rzadziej widujemy się na żywo

Obserwujemy życie innych w telefonie i na ekranie komputera.
A gdyby tak spotkać się w realu, napić pysznej kawy, spędzić wspólnie czas w pięknym miejscu a przy tym porozmawiać, poznać inne mamy i czerpać inspiracje ze wzajemnych doświadczeń?

To dzięki rozmowom i kontaktowi face to face tworzą się najpiękniejsze relacje i przyjaźnie. Przyjdź na wyjątkowy brunch w Samo Centrum Wszechświata!
Cykliczne spotkania w naszej kawiarni za każdym razem z inną ciekawą kobietą, matką, biznesswoman są pretekstem do pogaduszek, które każda z nas uwielbia.

Luźna atmosfera sprzyja rozmowom na nasze mamove tematy. Możecie przyjść z maluszkami i cieszyć się wspólnym czasem przy pysznym zdrowym jedzeniu, aromatycznej kawie i w pięknych wnętrzach SCW.

#pogadajmywrealu
#mamovybrunch

WSTĘP WOLNY
Zapisy zbieramy na mamove@samocentrum.com

Gość specjalny Psycholog Daria Sumińska

Kilka słów od Darii. Macierzyństwo to moja praca i pasja jednocześnie. Zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym bliska jest mi tematyka rodzicielstwa bliskości. Ukończyłam dwa kierunki studiów, ale to macierzyństwo okazało się najbardziej wartościowym etapem rozwoju osobistego i zawodowego. Cały czas poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Jestem absolwentką m.in. szkolenia “Rodzicielstwo Bliskości dla profesjonalistów” prowadzonego przez Agnieszkę Stein.
Na co dzień wspieram rodziców w budowaniu dobrych relacji z dziećmi. Prowadzę konsultacje, warsztaty dla rodziców i opiekunów.
Pomagam rodzicom zrozumieć swoje dzieci i spojrzeć na pewne sytuacje z perspektywy małego człowieka. Wspieram rodziców w wychowaniu szczęśliwych dzieci. Pracuję z rodzicami zagubionymi w natłoku “wskazówek” na temat wychowania dzieci. Świeżo upieczonym rodzicom pomagam rozwiewać ich rodzicielskie wątpliwości. Wspieram ich w trudnych dla nich sytuacjach związanych z rodzicielstwem.
A poza tym nieustannie obalam mity dotyczące wychowania dzieci.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Darią Sumińską – Mamą psycholog.