#OGARNIJ_SIĘ NA LATO

#OGARNIJ_SIĘ NA LATO

Data/Czas
Date(s) - 14/05/2018 - 06/07/2018
Całodniowe

Lokalizacja
Samo Centrum Wszechświata

Kategorie


Słońce pojawia się coraz częściej, zrzucamy z siebie kilogramy ciuchów, wyciągamy deski i rowery z garażu -to oznacza tylko jedno – LATO naprawdę się zbliża wielkimi krokami!
Wielkiej radości towarzyszy mała panika?! #OGARNIJ SIĘ z Nami na lato!

Ogarnij się z głową i kompleksowym treningiem, z trenerem który zadba o Twój wszechstronny rozwój. Popraw swoją sprawność, nabierz mocy a w konsekwencji wyglądaj tak jak chcesz!
W naszym programie dajemy Ci 5 treningów, które odbywasz w 3 dni w tygodniu. Treningi różnią się między sobą, ale razem tworzą program treningowy, który zadowoli najbardziej wymagające oczekiwania.

✔️WYTRZYMAŁOŚĆ – trening o wysokiej intensywności, podczas treningu pobudzamy swój metabolizm, uruchamiamy spalanie i kształtujemy wytrzymałość.
✔️PÓŁ GODZINKI DLA SŁONINKI – to krótki, 30 min trening przeznaczony na katowanie mięśni brzucha, odstępstwo od tej zasady będzie robił czasami wyjątek – trening w którym przeznaczymy to 30 min na katowanie pośladków!
✔️ MOBILNOŚĆ razem z BLACKROLL – trening o niskiej intensywności, w znacznej części przeznaczony na rolowanie zgodne z technikami BlackRoll oraz na rozciąganie. Zajęcia prowadzone przez trenera z międzynarodowym certyfikatem BlackRoll. Trening ma na celu automasaż, rozszerzenie mobilności, poprawienie zakresów ruchu.
✔️ SIŁA – trening o średniej intensywności, budujemy swoją siłę trenując zarówno na obciążeniach własnego ciała jak i z użyciem kettli. Zajęci na których wysmuklisz ciało i zarysujesz swoje mięśnie.

Treningi odbywać się będą:
👊🏻wtorek godz. 18.30 – WYTRZYMAŁOŚĆ
👊🏻wtorek godz. 19.30 PÓŁ GODZINKI DLA SŁONINKI
👊🏻czwartek godz. 18.30 MOBILNOŚĆ razem z BlackRoll
👊🏻czwartek godz. 19.30 PÓŁ GODZINKI DLA SŁONINKI
👊🏻 piątek godz. 7.00 SIŁA

OGARNIAĆ SIĘ będziemy przez kolejne 8 tygodni -rozpoczynając od 7 maja! W Twoim OGARNIĘCIU SIĘ, pomoże Ci Nasza Trenerka Ania Kozłowska, która poprowadzi Cię przez wszystkie 5 treningów w tygodniu.
Najlepszy efekt dla Was to połączenie Naszego programu treningowego oraz zbilansowanej diety. Dlatego W OGARNIĘCIU diety wesprze Cię Pomelo Food Company udzielając Ci zniżki na catering dietetyczny w wysokości 20%! Co więcej! Przed i po zbadamy skład Twojego ciała, byś miał/a świadomość jak bardzo udało Ci OGARNĄĆ SIĘ NA LATO!

Na koniec wyłonimy zwycięzcę, osobę która OGARNĘŁA SIĘ najbardziej, czyli zgubiła najwięcej centymetrów! Nagrodzimy ją metamorfozą w Przyjemności, gdzie nasi specjaliści pod okiem Bryxone Pop OGARNĄ letni wizerunek! 🏆💇🏼‍♀️💆🏼‍♀️

8 tygodni, 30 godzin treningów!
TYLKO TERAZ WYJĄTKOWA CENA – 600 ZŁ
Regularna cena za taką ilość treningów to 825 zł!
‼️ OSZCZĘDZASZ AŻ 225 ZŁ ‼️

Zapisy na moje.samocentrum.com 😊

#OGARNIJ_SIĘ Z NAMI NA LATO ☀️