NIEidealna mama – warsztat z psychologiem Darią Sumińską

NIEidealna mama - warsztat z psychologiem Darią Sumińską

Data/Czas
Date(s) - 27/03/2018
11:00 - 14:00

Lokalizacja
Samo Centrum Wszechświata

Kategorie


NIEidealna mama to spotkanie przy kawie zarówno dla mam, jak i dla kobiet, które dopiero planują macierzyństwo. Jak być idealną mamą? – to pytanie, które zadaje sobie wiele kobiet. Bycie idealną to często marzenie przyszłych i obecnych mam. Ale co tak naprawdę znaczy idealna?

Czujesz się zmęczona i sfrustrowana? Zdarza Ci się myśleć, że macierzyństwo nie jest jednak dla Ciebie? Puszczają Ci nerwy, a potem żałujesz swojej gwałtownej reakcji? Bardzo kochasz swoje dziecko, ale masz czasami ochotę po prostu wyjść z domu? Przytłacza Cię kreowany przez media wizerunek idealnej mamy? A może usłyszałaś kiedyś, że źle wychowujesz swoje dziecko?

Jeżeli którekolwiek z powyższych z pytań dotyczy Ciebie, serdecznie zapraszam na spotkanie

A oto kilka słów o mnie:
Daria Sumińska – mama psycholog. Macierzyństwo to moja praca i pasja jednocześnie. Zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym bliska jest mi tematyka rodzicielstwa bliskości. Ukończyłam dwa kierunki studiów, ale to macierzyństwo okazało się najbardziej wartościowym etapem rozwoju osobistego i zawodowego. Cały czas poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Jestem absolwentką m.in. szkolenia “Rodzicielstwo Bliskości dla profesjonalistów” prowadzonego przez Agnieszkę Stein.
Na co dzień wspieram rodziców w budowaniu dobrych relacji z dziećmi. Prowadzę konsultacje, warsztaty dla rodziców i opiekunów.
Pomagam rodzicom zrozumieć swoje dzieci i spojrzeć na pewne sytuacje z perspektywy małego człowieka. Wspieram rodziców w wychowaniu szczęśliwych dzieci. Pracuję z rodzicami zagubionymi w natłoku “wskazówek” na temat wychowania dzieci. Świeżo upieczonym rodzicom pomagam rozwiewać ich rodzicielskie wątpliwości. Wspieram ich w trudnych dla nich sytuacjach związanych z rodzicielstwem.
A poza tym nieustannie obalam mity dotyczące wychowania dzieci.
Pracuję również z kobietami, które czują się zagubione w swoim macierzyństwie. Pomagam im rozwijać się zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej. Wspieram mamy, które mają czasami po prostu dość.
Współpracuję ze żłobkami i przedszkolami i szkołami rodzenia.
Jestem założycielką portalu potrzebydziecka.pl. Blog jest miejscem, w którym dzielę się moją pasją, wiedzą i oczywiście doświadczeniami własnego macierzyństwa.
Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci, dzięki którym moje macierzyństwo to ciągły rozwój samej siebie.

GODZINA: 11.00-14.00
CENA: 75 zł jedna osoba, 119 zł dwie osoby
MIEJSCE: Samo Centrum Wszechświata ul. Chłodna 29

Zapisy mamove@samocentrum.com`