Exotic Session | Kaja Waseńczuk

Exotic Session | Kaja Waseńczuk

Data/Czas
Date(s) - 17/03/2018
11:00 - 15:30

Lokalizacja
Samo Centrum Wszechświata

Kategorie


Cześć Wszechświecie! Mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Już niebawem zapraszamy na najbardziej Pole Dance’owy weekend! Pierwszą niespodzianką jest CZWARTA odsłona warsztatów Exotic Session ze wspaniałą Kają Waseńczuk! Jej nowym programem trików i świeżutkich, gorących jak lawa choreografii z stylu Exotic! Jeśli kochacie ten zdecydowanie najbardziej kobiecy styl pole dance, powinnyście do nas dołączyć już 28 października!

Sprawimy, że podłoga SCW będzie parzyła! Awwww!

11:00 – 12:30
POLE RUSSIAN STYLE: poziom średni
Dla osób oswojonych z butami i poszukujących “mocniejszych wrażeń”. Intensywny, do szybkiej muzy, zazwyczaj dubstep lub trap. Naszpikowany trickami i dropami. Konieczne, buty i ochraniacze na kolana.
Liczba miejsc: 10

12:30 – 14:00
GET FILTHY: poziom średniozaawansowany/zaawansowany
dla osób które maja doświadczenie i pewność siebie, przyda się szpagat. Warsztat ultra sexy i niegrzeczny. Tricki, szejki, hair flicks, twerki i dużo więcej. Będą Wam potrzebne buty, ochraniacze na kolana i… im mniej ciuchów, tym lepiej!
Liczba miejsc: 12

14:00 – 15:30
EXOTIC TRICKS: poziom zaawansowany
To warsztat naszpikowany nowościami i absolutnie kultowymi trikami Exotic! Będzie strzelanie z obcasa, szpagat (niejeden), zabawa nogami, stanie na barku, przedramionach, wszystkie fantazje na temat fali /body wave i zdecydowanie najbardziej kobiecych elementach floorwork.
Liczba miejsc: 12

Cena warsztatu za 1,5h szaleństwa to 100 zł

Liczba miejsc mocno ograniczona
O pewnym miejscu decyduje kolejność wpłat

Jak się zapisać? To proste! Zapraszamy do aplikacji to zajmie tylko kilka minut: moje.samocentrum.com

W razie pytań – piszcie śmiało: ruchove@samocentrum.com

Kaja Waseńczuk
Założycielka jednej z pierwszych szkół w Poznaniu, gdzie swój autorski program prowadzi już od ponad 6 lat. Obecnie szczęśliwa posiadaczka swojego studia tańca w rodzinnym mieście Gnieźnie. Finalistka POLE ART Polska i laureatka Pole ART Spain.
W 2016 roku zdobyła srebrny medal podczas zawodów Pole Dance Show w kat. Exotic.
O sobie mówi, że przede wszystkim jest instruktorką i nie wyobraża sobie życia bez możliwości uczenia innych. Z uporem maniaka podnosi swojego skilla. Była już ‘prawie’ u wszystkich.. Jenyne Butterfly, Bendy Kate, Natasha Wang, Marion Crampe, you name it.. Pasjonatka tańca. Zatańczy na wszystkim (widziałam na własne oczy jak daje czadu na miotle), trzepaku, znaku, aerial hoopie i bez też

Każdy kto ją poznaje nie wyobraża sobie potem bez niej życia. Człowiek z sercem na dłoni i ogromnym darem zjednywania sobie ludzi. Przy niej nawet najgorsze triki wydają się takie jakieś “całkiem spoko”
Specjalistka od różowych nosorożców i stylu Exotic

Na sali wulkan energii, smutnieje tylko kiedy robi się głodna. Prywatnie niepoprawna optymistka z wielkim apetytem na życie. Miłośniczka zdrowego jedzenia i matka dwóch dogów niemieckich, którym wydaje się, że są człowiekami – Grety i Cywila.