BODY ON FIRE

BODY ON FIRE

Data/Czas
Date(s) - 07/05/2018 - 27/06/2018
Całodniowe

Lokalizacja
Samo Centrum Wszechświata

Kategorie


Wiosenne metamorfozy z Fire Workout

Project bikini jak co roku aktualny i zbliża się wielkimi krokami! Umówmy się – zwykle jest co robić w temacie 😉 a jeśli masz ambitny plan, aby się ogarąć po zimie i zmienić oponkę na letnią, to lepiej trafić nie mogłaś/eś. Mamy dla Ciebie plan więcej niż doskonały!
Zapraszamy Cię na nasze zajęcia – Fire Workout i Kettles On Fire. Tuż po majówce rozpoczynamy 2 miesięczny program skoncentrowany na spalanie w wersji turbo, modelowanie sylwetki, robienie pośladków, których nie powstydziłaby się sama J.Lo oraz ABS-ów jak kaloryfer! Taki jest plan!

Zadanie jest naprawdę proste! Banalne wręcz!
Wy zapisujecie się na zajęcia w ramach zwykłego karnetu. Ale musicie chodzić na zajęcia systematycznie przez 2 miesiące i możecie przez ten czas, opuścić zajęcia tylko 2 razy (przez 8 tygodni). Wy stawiacie sobie cele, a my pomagamy wam je realizować. Przed startem robimy wspólne pomiary i zapisujemy wszystko w swoich dziennikach. Oprócz systematycznych zajęć, będziecie dostawać zadania domowe, z których my was rozliczamy (no merci!)

W trakcie trwania metamorfoz, spotykamy się na kontrole. My organizujemy dla was także 2 warsztaty dotyczące zdrowego żywienia. Dostajecie od nas także przykładową dietę oraz z zniżki na catering Master Dieta.

Zajęcia, które macie do wyboru to:
FIRE WORKOUT – PONIEDZIAŁKI I ŚRODY O 17:00
KETTLES ON FIRE (bardziej siłowy) – PONIEDZIAŁKI I ŚRODY O 18:00

Najbardziej wytrwali zgarniają nagrody!
Nagrodą główną jest 500zł zniżki na fitnessowy wakacyjny wyjazd w Tatry w terminie 13-19.07.2018r.
Oraz tygodniowy darmowy catering z dostawą do domu.
To na start, bo już teraz wiemy, że partnerów będzie znacznie więcej!

Pomożemy wam spełnić marzenia o figurze jak marzenie i mamy na to sprawdzone patenty. Nasze programy treningowe są znane od wielu lat i doceniło je już mnóstwo osób, które dzięki nam nie tylko schudli, ale wyglądają po prostu jak milion dolców.
Program Fire Workout został uznany za jeden z najskuteczniejszych programów fitness w Polsce (w plebiscycie magazynu Glamour), a płyta z treningiem, która ukazała się w miesięczniku Shape, zdobywała szczyty popularności.

To co? Zaczynamy razem? 😊

Wyzwanie startuje 7.05 i trwa do 27.06!
Cena – 220 zł za 8 wejść (karnet ważny 4 tygodnie)
Zapisy na moje.samocentrum.com / ruchove@samocentrum.com