Bendy Style | Kasia Kwaśniewicz

Bendy Style | Kasia Kwaśniewicz

Data/Czas
Date(s) - 18/03/2018
11:00 - 14:15

Lokalizacja
Samo Centrum Wszechświata

Kategorie


Przedstawiamy Wam drugą część naszego marcowego Pole-Weekendu! 💪 Extend Yourself – Kasia Kwaśniewicz zagości u nas z niezwykłymi warsztatem Bendy Style!

⏰ 11.00 – 12.30 ⏰

⭕️ BENDY WORLD poziom Open
Uwielbiasz się rozciągać i próbować na rurce tych najbardziej pokręconych tricków, a w nocy śnisz o Rainbow Marchenko? A może jest to dla Ciebie zupełnie nowa strona pole dance’owego świata i chciałabyś dostać jak najwięcej wskazówek, w którą stronę się rozwijać? Jeśli tak, to te warsztaty są idealne dla Ciebie. Będziemy giąć się we wszystkie strony i uczyć poprawnie wykonywać tricki takie jak Cocoon, Anastasia czy Eagle. Wymagane figury: Gemini, Scorpio, Brass Monkey. Weź ze sobą ciepłe ubrania na pierwszą, stretchingową część oraz krótkie spodenki na część rurkową.

⏰ 12.45 – 14.15 ⏰

⭕️ BENDY BEASTS poziom zaawansowany
Rozciąganie to Twoja pasja, a tricki takie jak Cocoon czy Eagle są już Ci dobrze znane? Wpadaj na ten warsztat! Oprócz stretchingu, zgłębimy tajniki kontorsji, a na rurce będziemy rozpracowywać najbardziej zagadkowe i piękne pozycje. Wymagane figury: Gemini, Scorpio, Brass Monkey, handstand przy rurce, hanspring. Weź ze sobą ciepłe ubrania na pierwszą, stretchingową część oraz krótkie spodenki na część rurkową.

💰100 zł za jedne zajęcia (dla naszych kursantów 90 zł)
📍Chłodna 29, Samo Centrum Wszechświata
📆 18 marca
📩 moje.samocentrum.com / ruchove@samocentrum.com